Betfan online licencja na obstawianie meczów w Polsce

Betfan to licencjonowany bukmacher, założony w roku 2018 przez specjalistów, którzy swoje biznesowe doświadczenie zdobywali w firmach takich jak Sportingbet, Bwin, Fortuna czy Betclic. Dostępne jest tutaj mnóstwo benefitów, duża liczba metod płatności oraz zakłady różnego typu (akumulowane, solo, system). Co jeszcze zyskamy rejestrując się w BETFAN? Szansę na wyciągnięcie aż do 3000 zł, szybkie wypłaty do 19 banków i dostęp do rozgrywek nawet z 3 ligi piłkarskiej.

betfan online licencja zezwolenie bukmachera
Polski bukmacher Betfan – Obstawianie bez podatku, bonusy za darmo

Betfan jako licencjonowany i legalny bukmacher w Polsce

Swoją licencję Betfan od Ministerstwa Finansów otrzymał w październiku 2018 roku. Ze względu na specyficzne okoliczności, zaplanowaną strategię i tworzenie strony internetowej serwis został otwarty dopiero po upływie kolejnych 6 miesięcy – w kwietniu roku 2019. Ostateczne oficjalna wersja strony internetowej przez cały czas dostępna jest pod adresem betfan.pl.

Jeśli chodzi o bardziej szczegółowe dane do weryfikacji spółki to te prezentują się następująco:

 • Nazwa: BETFAN Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie z zezwoleniem uzyskanym w dniu 29 października 2018 roku o numerze PS4.6831.3.2018,
 • KRS: 0000727637,
 • NIP: 5252747132,
 • REGON: 369967041.
polski bukmacher betfan bonus
Betfan online oferta bonusów i obstawianie bez podatku legalnie

Ponieważ jest to podmiot licencjonowany, grając nie musimy martwić się o konsekwencje prawne. Możemy wygodnie rozsiąść się w fotelu i przystąpić do korzystania z wyjątkowych promocji odbywających się w 100% zgodnie z prawem, nie naruszając w żaden sposób reguł ustanowionych przez Ministerstwo Finansów reguł.

Sam bukmacher Betfan charakteryzuje się dość interesującą strategią marketingową. Otóż stara się on przyciągnąć graczy stosując najwyższe dostępne w branży bonusy, liczne konkursy obowiązujące nawet przy mniej szczególnych okazjach (Radar 365) i grę bez podatku. Za wzbudzanie zaufania i respektu wśród graczy odpowiada wizerunek najsłynniejszego polskiego strongmena – Mariusza Pudzianowskiego, który w ramach wspólnej umowy z nowym bukiem stał się oficjalną twarzą reprezentującą markę i jednocześnie jednym z decydentów firmy.

W internecie pojawił się list do graczy, gdzie Pudzian tłumaczy swoje motywacje i uzasadnia, dlaczego to właśnie na BETFAN padł jego wybór.

Jak zarejestrować się w Betfan?

Rejestrując się w BETFAN możemy liczyć na najwyższą jakość obsługi i wsparcia technicznego. Jeśli borykamy się z błędami, mamy problem z daną funkcjonalnością na stronie lub nie jesteśmy pewni, co do panujących w serwisie reguł, w godzinach 9:00 – 23:00 każdego dnia możemy skontaktować się za pomocą czatu live lub za pośrednictwem adresu e-mail bog@betfan.pl. Aby skorzystać z komunikacji online wystarczy spojrzeć w prawy dolny róg, zlokalizować zieloną chmurkę na żółtym tle z trzema kropkami, a następnie w nią kliknąć. W otwartym oknie czatu po kilku minutach otrzymamy wiadomość powitalną od konsultanta.

typowanie meczów za darmo w sts
Obstawianie za darmo w STS – Kod promocyjny na bonus bez wpłaty własnej

Sam proces rejestracji przebiega w dość intuicyjny i przejrzysty sposób. Zarówno na stronie mobilnej, jak i tej na komputerach wygląda w zbliżony sposób:

 1. Po wejściu na stronę kierujemy swój wzrok w prawy górny róg strony i klikamy w żółty przycisk „otwórz konto”.
 2. Wyświetli się prośba o zatwierdzenie zgód, regulaminów oraz wpisanie trzech danych: e-maila, hasła do zakładanego konta i numeru telefonu.
 3. Po ich wypełnieniu i zaakceptowaniu zostaniemy przekierowani do kolejnego widoku, w którym podajemy imię, nazwisko, pesel (zagraniczni obywatele nie mają obowiązku) i kod promocyjny (powinien być wpisany domyślnie, a jeśli nie to w pole kod promocyjny wpisujemy słowo „BETFAN”).
 4. Do zaznaczenia mamy jeszcze dwa pola, przy czym jedno decyduje o tym czy otrzymamy „mega pakiet na start”. Raczej nie chcemy przegapić takiej okazji, więc zaznaczamy pole „chcę otrzymać bonus powitalny”.
 5. Klikamy żółty przycisk „OTWÓRZ KONTO”, a następnie weryfikujemy dane drogą elektroniczną przez kliknięcie linku w przesłanej na podany adres e-mail wiadomości.

Strona internetowa i aplikacja mobilna Betfan online

Betfan w internecie figuruje od niespełna 6 miesięcy. W porównaniu z czasem istnienia innych firm z tej branży nie jest to zdumiewająco długi okres. Mimo tego pozwoliło to na rozwinięcie strategii marketingowej, utworzenie stabilnej i funkcjonalnej strony internetowej, a także jej wersji mobilnej. Obecnie witryna betfan.pl jest jedynym miejsce, gdzie możemy obstawiać wyniki u tego buka. Nie powinno być to jednak problemem, gdyż dostosowuje się automatycznie do wielkości ekranu, doskonale prezentując się na smartfonach i tabletach. Warto zerknąć na mobilną wersję pod adresem: m.betfan.pl.

Właściciele serwisu nie wykluczają możliwości wypuszczenia dedykowanej aplikacji mobilnej do sklepu Play i iOS w przyszłości. Co do stacjonarnych placówek – ten bukmacher ze względu na swoją obiektywną niszowość, raczej od takiego sposobu prowadzenia działalności odejdzie.

betclic polska legalny bukmacher
Legalny bukmacher Betclic Polska – Oferta bonusów i promocji

Co możemy dostać za rejestrację? Aktualne bonusy w Betfan

Za rejestrację dostaniemy trzy rzeczy:

 • mega pakiet – bonus od 3 pierwszych depozytów na start, łącznie do maks. 3000 zł,
 • 14% do wygranych – brak podatku na kuponach z łącznym kursem min. 2.0 i 1.25 na selekcję,
 • opcję cashout – wydarzenie nie idzie po naszej myśli? zakład możemy anulować, a pieniądze wypłacić w każdej chwili,
 • radar 365 – codzienne konkursy organizatora, w których można wygrać nagrody pieniężne za obstawianie sprecyzowanych i określonych w danym dniu wydarzeń.

Uwagę najbardziej przykuwa mega pakiet. Choć jest on dość specyficzny i początkowo może wydawać się skomplikowany, warto skorzystać, jeśli mamy podejście „łowców okazji”. Oto zasady, jakie musimy spełnić, aby go zrealizować:

 1. Wpłacić na swoje konto www.betfan.pl co najmniej 20 zł.
 2. Wykonać obrót za całą wpłaconą kwotę stosując kupony o kursie min. 2.0.
 3. Odebrać 10% od obróconej (wpłaconej kwoty) na konto bonusowe.
 4. Obrócić bonus 5 razy, stosując przy tym kupony kumulacyjne z min. 3 zdarzeniami po kursie 1.2 jednostkowym i 2.0 całkowitym.
 5. Jeśli udało się spełnić wszystkie warunki, saldo główne zostanie uzupełnione o 10-krotność zgromadzonych w saldzie bonusowym środków.

W jaki sposób przetwarzane są płatności? Wpłaty i wypłaty depozytów

W Betfan dostępne są trzy sposoby płatności: przez blik, przelewy24 i banki tradycyjne (ponad 20 banków). Minimalna wpłata wynosi 1 zł, a przelewy realizowane są bezprowizyjnie. W celu szybkiego uzupełnienia salda (do 15 minut) najlepiej korzystać z opcji blik i przelewów 24.

Wypłatę zlecimy o każdej porze dnia aczkolwiek jej realizacja może odbyć się wyłącznie w godzinach 7:00 – 23:00. Według właścicieli w 97% przypadków wypłatę otrzymamy w ciągu 15 minut. Trzeba jednak pamiętać, że pierwsza wypłata jest weryfikowana, co może potrwać do 48 godzin.

Bukmacher internetowy

Który bukmacher internetowy w Polsce ma najlepsze opinie? Czy STS to najlepszy Polski bukmacher online? Jakie legalne zakłady bukmacherskie mają opinie najlepszych? Kto ma wysokie kursy, niską marżę i najlepsze bonusy za darmo?
Back to top button