Bonusy bukmacherskie – w której firmie znajdziemy najciekawsze promocje?

Ludzie często wybierają na sam początek takie podmioty hazardowe, które oferują świetne bonusy na dzień dobry. Nie wiesz jednak, gdzie rzeczywiście warto skierować swoje kroki? W takim razie przeczytaj do końca nasz dzisiejszy poradnik. Zapoznaj się z podmiotami hazardowymi, które są nie tylko legalne, lecz także bardzo hojne.

STS

Gdzie można zainkasować świetne bonusy na dzień dobry? Na pewno w gronie polecanych podmiotów hazardowych jest STS. Ta firma bukmacherska działa legalnie. Warto zaznaczyć, że ten podmiot hazardowy powstał w 1997 roku. W grudniu 2021 roku STS Holding zadebiutował na giełdzie. Co jeszcze warto wiedzieć o tym podmiocie hazardowym? STS to firma bukmacherska zapewniająca świetne bonusy. Najważniejsza aktualnie promocja dotyczy natomiast podwojenia depozytu. Jeśli się na nią zdecydujesz, to zainkasujesz 100% nawet do 1200 PLN. Warunki dotyczące obrotu tym bonusem są banalne. Nawet osoby początkujące spokojnie zatem poradzą sobie z tym konkretnym zadaniem. Na co jeszcze możesz się zdecydować? Na dobry początek firma bukmacherska STS oferuje bonus… który nie wymaga żadnej wpłaty. Musisz tylko mieć konto oraz wpisać kod promocyjny o treści „PEWNE25”. Jak to zrobisz, to otrzymasz od tego podmiotu hazardowego 25 PLN. Potem zaś warto skorzystać z głównej promocji tej konkretnej firmy bukmacherskiej.

PZBuk

W tym podmiocie hazardowym także nie będziesz narzekać na brak atrakcji. Możesz bowiem zainkasować w pierwszej kolejności zakład bez ryzyka w kwocie 50 PLN. Jakie są tutaj najważniejsze warunki? Musisz postawić zakład wielokrotny. Minimalny kurs to 2,00. Z kolei minimalna stawka wynosi w tym przypadku 50 PLN. Jeśli to zrobisz, to otrzymasz od tego podmiotu hazardowego wspomniany przed momentem zakład bez ryzyka 50 PLN. To jednak dopiero „przystawka”. Ta firma bukmacherska oferuje bowiem jeszcze lepszy pzbuk bonus dla każdego nowego Klienta. Chodzi zaś o cashback. Jest to wyjątkowo atrakcyjny bonus powitalny, dzięki któremu możesz zainkasować od 100 PLN do nawet 1000 PLN. Na pewno w tym momencie zastanawiasz się, jakie są kluczowe warunki, prawda? Przede wszystkim należy postawić zakład wielokrotny. Minimalny kurs powinien wynosić (uwzględniając każde wydarzenie) 1,40. Dodatkowo nie zapominaj o stawce. Co jest tutaj istotne? Minimalna stawka, w ramach tej promocji, to 100 PLN. Z kolei maksymalnie możesz zainkasować 1000 PLN. Taki cashback będzie przyznany, jeśli nie trafisz swojego kuponu akumulowanego w PZBuk.

Betfan

Warto zainteresować się także ofertą tego podmiotu hazardowego. Możesz tam otrzymać (po założeniu konta, wpisaniu kodu „SPORTBETFAN” i wpłaceniu depozytu) wiele promocji. M.in. chodzi o cashback do 600 PLN. Następnie oferowany jest – przez ten podmiot hazardowy – zakład bez ryzyka 70 PLN. Na co jeszcze można się ewentualnie zdecydować? Jeśli wykonasz kolejny depozyt, to zainkasujesz podwojenie wpłaty. Warunki są szalenie atrakcyjne. Wszak możesz zdobyć 100% do 1000 PLN.

Bukmacher internetowy

Który bukmacher internetowy w Polsce ma najlepsze opinie? Czy STS to najlepszy Polski bukmacher online? Jakie legalne zakłady bukmacherskie mają opinie najlepszych? Kto ma wysokie kursy, niską marżę i najlepsze bonusy za darmo?
Back to top button