Czy warto jest posiadać kilka kont u bukmacherów?

Wielu graczy nie dostrzega korzyści płynących z tego tytułu – ale i tak jest to tego warte. Dlaczego więc warto mieć kilka kont u różnych bukmacherów? O tym dowiesz się za chwilę!

Czy warto jest posiadać kilka kont u bukmacherów?

Możliwość znalezienia najlepszego kursu

Dzięki kontom u różnych bukmacherów przy odrobinie szczęścia będziesz mógł wygrać więcej, bo dzięki różnicy kursów możesz zagwarantować sobie zysk. Przykład? Prosta rzecz – w drugim meczu piłki nożnej rozegranym w Anglii Buk 1 dał kurs na pokonanie gospodarza 2,00 a według innego zwycięstwo gościa byłoby warte 2,10. Jeśli kilku buków ma podobne kursy na to samo wydarzenie, to gracz może postawić na dwie wykluczające się opcje, przez co nie przegra. Należy uważać, aby nie stawiać zakładów z różnicami na kursach bliskimi 20% – zazwyczaj są to oczywiście błędnie podane kursy, a bukmacher zastrzega sobie prawo do anulowania takich ofert i anulowania zakładu w dowolnym momencie, więc możesz stracić.

typowanie meczów za darmo w sts
Obstawianie za darmo w STS – Kod promocyjny na bonus bez wpłaty własnej

Więcej bonusów na start

Bukmacherzy dokładają wszelkich starań, aby przyciągnąć nowych klientów i zapewnić im atrakcyjne bonusy powitalne. Ogólnie rzecz biorąc, najlepsze promocje bukmacherskie można zobaczyć w rankingach bukmacherskich – ale pamiętaj, aby wybrać tylko dwóch lub trzech bukmacherów, ponieważ w tym przypadku minimalna kwota depozytu zacznie cię trochę obciążać finansowo.

Unikanie limitów na zakłady

Bukmacherzy nie znoszą graczy, który wygrywają. W końcu przywiązują dużą wagę do graczy, którzy często potrafią ich ograć – co może sprawić, że wcześniej czy później, twoje konto zostanie ograniczone, aby uniemożliwić ci obstawianie więcej niż określoną kwotę – co zwykle oznacza, że nie odniesiesz korzyści z kontynuowania gry u tego bukmachera. Dlatego też warto jest rejestrować się u kilku bukmacherów, bo nawet jeśli limit cię zacznie obowiązywać, to wystarczy, że porzucisz to konto na rzecz innego buka. Ponadto każdy nieudany zakład tylko zwiększy Twoją wiarygodność – przez co jest mniejsza szansa na to, że zostaniesz objęty limitem.

Twój budżet będzie bardziej bezpieczny

Budżet jest najważniejszy w zakładach sportowych. Zalecamy otwieranie kont tylko u renomowanych bukmacherów. Dlatego głupotą jest trzymanie wszystkich środków przeznaczonych na grę u tylko jednego buka. Jeśli przypiszesz mniejsze kwoty do wielu kont naraz, Twoje środki będą bezpieczniejsze.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Minusy posiadania konta u wielu bukmacherów

Przede wszystkim to, że jeśli zamierzasz zainstalować aplikacje bukmacherskie wszystkich bukmacherów, u których chcesz obstawiać, to na pewno będziesz miał kłopoty z tym, aby nie zgubić się we wszystkich powiadomieniach. Na dodatek warto wspomnieć również o tym, że u każdego legalnego bukmachera będziesz musiał potwierdzić swoje dane, oraz wysłać stosowne dokumenty do potwierdzenia, co przy kilku kontach może być całkiem uciążliwe.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Opinie o bukmacherach online

Back to top button