Dlaczego coraz więcej osób myśli, że bukmacherzy oszukują na zakładach?

O zakładach bukmacherskich przez lata narosło wiele mitów, ale jednym z najbardziej znanych jest to, że bukmacherzy oszukują. Ale czy to prawda? Czy naprawdę bukmacherzy oszukują swoich graczy? O tym dowiesz się już za chwilę!

Dlaczego coraz więcej osób myśli, że bukmacherzy oszukują na zakładach?

Jak sprawdzić, czy twój bukmacher nie oszukuje?

Pierwszym krokiem do sprawdzenia tego, czy dany bukmacher „oszukuje” jest sprawdzenie, czy jest on przede wszystkim legalny, czyli czy posiada on pozwolenie od Ministerstwa Finansów na operowanie zakładami w naszym kraju.

Dodatkowo warto poznać opinie na temat danego bukmachera z kilku znanych i zaufanych źródeł. Ponadto, możemy też odwiedzić fora bukmacherskie i po prostu zadać kilka pytań na temat danego bukmachera. Na pewno otrzymamy odpowiedź i będziemy mogli stwierdzić, czy bukmacher oszukuje, czy też tak nie jest.

Gracz (prawie) zawsze musi przegrywać

Oczywiście nie możemy mówić, że zakłady to oszustwo, jednakże warto wiedzieć, że głównym założeniem grania u bukmachera jest to, aby to gracz zawsze przegrywał, a firma na nim zarabiała. Te kilka razy, w których udało ci się wygrać i zarobić, to po prostu błąd ludzki, bo żaden ekspert nie jest zawsze niezawodny. Ludzie pracują również u legalnych bukmacherów, dlatego też czasami możemy wykorzystać niektóre błędy popełnione przez buka, ale z drugiej strony krupier nie popełni zbyt wiele błędów, a ten najbardziej rażące spowodują, że zakłady po prostu zostaną wycofane.

Większość bukmacherów stara się przestrzegać zasad, ale z drugiej strony, jeśli wszystko pójdzie uczciwie i wygrasz, nagroda zostanie Ci wypłacona. Ale pamiętaj, dotyczy to tylko legalnych bukmacherów – ponieważ tak naprawdę nielegalni bukmacherzy nie mają prawa operować na terenie naszego kraju, to jaki ich interes w tym, aby wypłacić ci twoją należną wygraną, skoro nie grasz legalnie?

sts bukmacher online 2020
Polski bukmacher STS – Bonus bez depozytu 2020

Zdarzenia losowe

Naturalnie kolejną kwestią jest to, że bukmacherzy często nie wypłacają wygranych, jeśli są jakieś wydarzenia losowe. Przykładem może być ostatnia sytuacja z wyborami prezydenckimi w USA. W końcu tak naprawdę do dziś nie wiemy, czy obecny ,,prezydent” wygrał wybory legalnie, więc nic dziwnego, że wielu bukmacherów po prostu wstrzymało się z wypłacaniem wygranych, bądź też anulowaniem wszystkich zakładów. Wiadomo, że na forach bukmacherskich będzie mnóstwo płaczu o tym, ale z drugiej strony trzeba też zajrzeć z drugiej strony barykady, ponieważ w końcu zakłady muszą być rozliczane fair, a gdy nie ma takiej możliwości, to nie wiadomo co bukmacher by zrobił, i tak będzie ktoś, kto nie będzie zadowolony z takiego działania.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Podsumowując

Czy bukmacherzy oszukują? Jedni uważają, że nie, inni że tak – my się nie podejmiemy oceny. W końcu jak każda firma nastawiona na zysk, starają się chronić swoich interesów, a gracze swoich. Dodatkowym aspektem jest to, że gry losowe w Polsce są mocno stygmatyzowane, więc nic dziwnego, że w oczach opinii publicznej, bukmacherzy mają taką a nie inną opinię.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Opinie o bukmacherach online

Back to top button