Dlaczego warto grać dwa typy na jednym kuponie?

Bardzo dużo graczy często zastanawia się nad tym, jak dużo typów umieszczać na pojedynczym kuponie, czy jeden, a może więcej? Masz podobne wątpliwości? Nierzadko są typerzy – wygrywający zazwyczaj bardzo duże pieniądze – którzy grają dokładnie 2 typy na jednym kuponie. Dlaczego jest to dla nich jednak w ogóle opłacalne?

ile meczów na kuponie obstawiać
Ile najlepiej obstawiać meczów na jednym kuponie?

Szansa uzyskania atrakcyjnego kursu bukmacherskiego

Są tutaj różne drogi postępowania. Zazwyczaj osoby początkujące np. grają kilka lub nawet kilkanaście zdarzeń na pojedynczym kuponie. To tak zwane „taśmy”. Ewentualna wygrana robi naprawdę bardzo duże wrażenie i dużo ludzi daje się na to nabrać… Kłopot jest jednak taki, że trudno liczyć na realną wypłatę gotówki… Jeśli nie będziesz stosował w takim przypadku żadnego systemu, to wystarczy zaledwie jedno potknięcie, aby cały kupon nie był warty nawet jednego grosza. Ogólnie warto czerpać zatem z tego, jak postępują w tym fachu prawdziwi profesjonaliści.

Zawodowi typerzy natomiast grają stosunkowo mało typów na jednym kuponie. Nierzadko umieszczają jedynie 2 takie zdarzenia na przykład w Betfan czy STS. Choćby z tego względu, że przy odpowiedniej selekcji można uzyskać naprawdę bardzo atrakcyjny kurs AKO. Załóżmy, że będzie on wynosił 2.50. Wtedy wystarczy tylko skuteczność na poziomie 50%, aby wychodzić na plus – nawet uwzględniając podatki, które są obecne u legalnych bukmacherów. Im oczywiście wyższa skuteczność, tym te przychody są rzecz jasna jeszcze bardziej okazałe. Pamiętaj zatem, aby nie grać zbyt wielu zdarzeń na pojedynczym kuponie. Lepiej wygrywać mniej (ale systematycznie), niż bujać w obłokach i grać „taśmy”, które tak naprawdę na dłuższą metę nie mają racji bytu.

typowanie meczów za darmo w sts
Obstawianie za darmo w STS – Kod promocyjny na bonus bez wpłaty własnej

Możliwość wykonania dokładnej analizy

W zakładach bukmacherskich bardzo ważne jest to, aby bardzo dokładnie podejść do analizy konkretnych zdarzeń. Chyba zaś każdy zdaje sobie sprawę, że osoby, które grają kilkanaście spotkań na jednym kuponie nie są w stanie wszystkiego dokładnie przeanalizować. Już ten aspekt sprawia, że ich szanse na końcową wygraną są zdecydowanie mniejsze. Pamiętaj, aby pieczołowicie sprawdzić, czy masz realne szanse na wygraną biorąc pod uwagę konkretny typ.

Zawodowcy, którzy profesjonalnie obstawiają mecze i mają dokładnie 2 mecze na jednym kuponie zdają sobie sprawę, że jest to stosunkowo niewielka ilość. Dzięki temu mogą bez większych problemów zweryfikować wszystkie najważniejsze informacje dotyczące zawodnika lub danej drużyny. Warto zatem tak zarządzać ilością zdarzeń na jednym kuponie, żeby mieć przekonanie dotyczące tak naprawdę każdego wyselekcjonowanego zakładu.

Bukmacher internetowy

Który bukmacher internetowy w Polsce ma najlepsze opinie? Czy STS to najlepszy Polski bukmacher online? Jakie legalne zakłady bukmacherskie mają opinie najlepszych? Kto ma wysokie kursy, niską marżę i najlepsze bonusy za darmo?

Opinie o bukmacherach online

Back to top button