Jak i gdzie typować gale freak fight?

Jak i gdzie typować gale freak fight?

Czy jesteś fanem takich właśnie walk? Osób, które interesują się freak fightami, jest z roku na rok coraz więcej. Jeszcze kilka lat temu dopiero raczkowała federacja Fame MMA. Dzisiaj ta organizacja jest największą w Europie, jeśli chodzi o ten sektor. Zastanawiasz się, gdzie można obstawiać pojedynki? O czym zaś pamiętać w czasie typowania, by robić to skutecznie?

Gdzie można obstawiać High League i Prime Show MMA?

Na początek bierzemy pod lupę mniej znane federacje. Eksperci uważają, że obecnie na pierwszym miejscu (pod kątem popularności, zasięgów itp.) znajduje się Fame MMA. Za tą federacją jest zaś High League. Z kolei wielu fachowców uważa, że na trzecim miejscu znajduje się zaś całkiem niedawno powstała organizacja Prime Show MMA. Gdzie można obstawiać walki w ramach tych federacji z niższych lokat na podium? W Fortunie. Ta firma bukmacherska jest bowiem sponsorem. Zarówno High League, jak i Prime Show MMA. Warto się tam zarejestrować także z innego powodu. Nie tylko po to, by typować walki High League oraz Prime Show MMA. Możesz bowiem zainkasować freebety bez depozytu. Jak to działa w praktyce? Wystarczy tylko zarejestrować się i wpisać właściwy kod promocyjny. Potem Fortuna zapewnia nowym użytkownikom po 20 PLN na start. W formie zakładu bez ryzyka.

sts online nowy bonus
Nowa oferta darmowych bonusów w STS online

Fame MMA: jak można typować walki w ramach tej federacji?

To zdecydowanie najbardziej popularna federacja w świecie freak fight. Fame MMA przetarła innym szlaki. Początkowo wydawało się, że biznes prowadzony przez czterech włodarzy (Michał Baron, Wojciech Gola, Rafał Pasternak, Krzysztof Rozpara) spali na panewce. A okazał się gigantycznym sukcesem. Za nami już 14 edycji tego show. Kolejna gala Fame MMA została zaplanowana na koniec sierpnia. Chcesz spróbować swoich sił w typowaniu? Nie wiesz jednak, gdzie obstawia się walki Fame MMA? W tym momencie jest to możliwe wyłącznie w bukmacherze internetowym Betclic. Dawniej ta federacja kooperowała z LV BET. Potem współpraca została zakończona. Na miejsce LV BET „wskoczył” zaś Betclic. Warto zaznaczyć, że ta firma bukmacherska oferuje nie tylko rozmaite zakłady podstawowe oraz dodatkowe na walki. Poza tym możesz zainkasować świetny bonus powitalny. Jeśli przegrasz pierwszy obstawiony przez siebie kupon, to na szczęście możesz zainkasować nawet 200 PLN zwrotu (minus podatek).

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE

Jak typować takie gale?

Na pewno nie za szczególnie duże pieniądze. Pamiętaj, że tutaj nie walczą bowiem zawodowi sportowcy, a najczęściej są to osoby znane ze świata mediów społecznościowych. Co jest ważne w czasie obstawiania? Sprawdzenie stażu treningowego. Im on dłuższy, tym lepiej dla danego zawodnika, a gorzej dla jego przeciwnika. Spore znaczenie ma także liczba walk. Osoby, które już kilka razy wyszły do oktagonu mają bowiem pewne doświadczenie. Na pewno się ono bardzo przydaje. Każdy zaś przyznaje, że pierwsza wizyta „w klatce” jest najtrudniejsza i wiąże się ze sporym stresem. Warto także śledzić okres przygotowawczy. Jeśli dany influencer nie obija się na treningach, to ma realne szanse na pokonanie swojego przeciwnika.

Opinie o bukmacherach online

Back to top button