Jak obstawiać mecze w internecie żeby wygrywać z bukmacherem?

Wychodząc naprzeciw poszukiwaniom wielu początkujących typerów postanowiliśmy stworzyć poradnik bukmacherski, który pomoże im w początkowych zakładach. Bazując na naszym doświadczeniu, które oparte jest o setki wygranych i porażek, postanowiliśmy stworzyć listę porad, które pomogą każdemu podczas pierwszych kroków. Mamy nadzieję, że ten poradnik pozwoli wam lepiej zrozumieć świat zakładów bukmacherskich i od teraz gracze będą częściej wygrywać z zakładami sportowymi online. 

darmowe porady jak obstawiać mecze w internecie
Jak obstawiać mecze w internecie żeby wygrywać pieniądze u bukmachera?

Porady dla początkujących typerów

Kapitał początkowy to niezwykle istotna rzecz dla każdej osoby, która zaczyna zakładać się u bukmachera. Im jest on wyższy, tym łatwiej będzie nam wygrać znacznie większe kwoty. Dużo łatwiej jest bowiem wygrać kilka tysięcy złotych, samemu tyle inwestując, niż gdy na początku mamy tylko kilkaset złotych. Rozumiemy, że kapitał dla każdego gracza będzie inny ze względu na możliwości finansowe, ale jest zawsze jedna istotna zasada – nigdy nie należy zaciągać pożyczek na grę! 

Bez rozsądnych stawek nie osiągniesz sukcesu 

Stawkowanie jest kluczem do sukcesu w obstawianiu. Znamy wielu graczy, którzy potrafią dobrze obstawiać, ale mimo to często miesiąc kończą pod kreską. Co jest powodem? Właśnie złe dobieranie stawek. Zastanawiasz się jak to robić? Polecamy prostą i popularną metodę. Polega ona na oznaczaniu zakładów w skali od 1 do 10. Zakłady z minimalną stawką, czyli 1/10 to te, które są najbardziej ryzykowne. 10/10 to zaś tak zwane pewniaki.

Wielu niedoświadczonych graczy często źle dobiera stawki do ryzyka danego zdarzenia. Najczęściej popełnianym błędem jest uznanie, że w przypadku pewniaków powinnyśmy postawić wszystkie nasze pieniądze. Tak naprawdę maksymalna wartość pojedynczego zakładu powinna stanowić maksymalnie 1/20 naszego kapitału. 

bonus bez depozytu bukmachera sts
Obstawianie za darmo w STS – Kod promocyjny na bonus bez wpłaty własnej

Miej konta u kilku bukmacherów 

Nie ma dwóch identycznych bukmacherów. Często się zdarza, że w przypadku konkretnego zdarzenia oferta jednej firmy może być znacznie bardziej atrakcyjna, niż drugiej. Mając założone konta w kilku serwisach, będziesz miał możliwość obstawiać wybrane wydarzenia z aktualnie najlepszym możliwym kursem, a czasami znalezienie tzw. surebeta i wygranie zakładu nawet przed jego zakończeniem. Kiedy jednak zakładasz konto, musisz pamiętać, że należy robić to tylko u sprawdzonych dostawców, którzy gwarantują bezpieczeństwo twoich danych i pieniędzy.

Wybierz niewiele dyscyplin i stań się ekspertem

Na świecie jest może tylko kilka osób, które świetnie znają się na wielu dziedzinach sportu. Mało prawdopodobne jest to, że znajdujecie się pośród tych osób. Dużo lepszym rozwiązaniem dla statystycznego Kowalskiego jest wybranie jednej, maksymalnie dwóch sportów i skupienie się wyłącznie na nim. Starając się być dobrym we wszystkim, nigdy nie będzie się dobrym w niczym. Warto czasami także ograniczyć się nie tylko do konkretnego sportu, ale nawet do jednej ligi. Tylko mając wiedzę masz szansę na sukces. 

Analizuj wszystko 

Nigdy nie podejmuj się obstawiania bez analizy. Zdobądź wszystkie informacje, jakie możesz z kilku źródeł na temat danego spotkania. Warto sprawdzać serwisy, które profesjonalnie zajmują się zakładami bukmacherskimi i sprawdzać analizy solidnych typerów z doświadczeniem. Wykorzystaj też porównywarki kursów, które pozwolą Ci ocenić, jak obstawiają inni.

betclic polska legalny bukmacher
Legalny bukmacher Betclic Polska – Oferta bonusów i promocji

Stawiaj na single 

Single to najbezpieczniejsza forma typowania zakładów. Obstawiając w ten sposób, w przypadku zdarzeń, które mogą zakończyć się porażką lub wygraną (np. siatkówka), zawsze masz 50% szansy na to, że Ci się uda. Pamiętaj, że w przypadku zakładów AKO każde zdarzenie sprawia, że twoje szanse na zdobycie pieniędzy szybko maleją. To właśnie dlatego osoby, które żyją z obstawiania wydarzeń sportowych, w większości przypadków wybierają ten sposób obstawiania. Czasami zdarza się, że obstawiają one zakłady kumulowane, ale zawierają na nich maksymalnie dwa zdarzenia. Każde kolejne sprawia, że ryzyko rośnie coraz szybciej i jest to nieopłacalne.

Nie uciekaj od wysokich kursów

Początkujący i mniej doświadczeni gracze często panikują i denerwują się, gdy widzą kurs, który jest wyższy niż pozostałe. To zupełnie niepotrzebne, a wręcz bardzo szkodliwe. Bojąc się, tracimy szansę na pewny zarobek. Najlepsi typerzy na świecie bardzo często opierają się właśnie na takich zakładach. Analizują oni oferty różnych bukmacherów i wykorzystują każdą pomyłkę, która wynika z błędnych kalkulacji specjalistów zatrudnionych przez bukmacherów. Takie zdarzenie, które ma kurs wyższy niż u innych, nazywane jest wartościowym (od angielskiego value), a taki typ zakładu to valuebet. Warto więc pokonać strach i zdecydować się na obstawianie takich zakładów.

Myśl twórczo i bądź spostrzegawczy

Bycie twórczym prędzej czy później zaowocuje wygranymi. Z grami będziesz nabierał tak potrzebnego w zakładach doświadczenia, zaczniesz dostrzegać więcej istotnych rzeczy, a także zaczniesz zauważać pewne prawidłowości, o których byś nawet nie pomyślał, gdy zaczynałeś swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi. Obstawianie zdarzeń u bukmachera trzeba traktować trochę jak pracę, która wymaga od ciebie ciągłego rozwoju i doświadczenia. Nie staraj się jednak szukać wszędzie powiązań na siłę. To może tylko naprowadzić Cię na złe wnioski, a co za tym idzie sprawić, że będziesz przegrywać. 

Stwórz i prowadź historię zakładów 

To rzecz, którą robi niewielu amatorów. Zawodowcy często prowadzą bardzo dokładne zapiski swoich zakładów, które mogą przypominać księgowość. To daje możliwość sprawdzenia, jak sobie radzą, a także zauważyć i spróbować pozbyć się swoich wad. Dzięki takiemu dziennikowi możesz także zdecydować się na przerwę, gdy widzisz, że twoja dyspozycja nie jest najlepsza i przegrywasz więcej niż zwykle. 

Nie obstawiaj pod wpływem

Ta porada dla wielu może wydawać się dziwna. Wydaje się bowiem, że nie ma wielu osób, które popełniają ten błąd. To jednak nieprawda. Bardzo często zdarza się, że gracze pod wpływem alkoholu bardzo chętnie idą do bukmachera. Alkohol nie tylko pozbawia nas zdrowej oceny sytuacji i racjonalnego poglądu, ale sprawia także, że jesteśmy znacznie bardziej skłonni ryzykować.

Bukmacher internetowy

Który bukmacher internetowy w Polsce ma najlepsze opinie? Czy STS to najlepszy Polski bukmacher online? Jakie legalne zakłady bukmacherskie mają opinie najlepszych? Kto ma wysokie kursy, niską marżę i najlepsze bonusy za darmo?

Opinie o bukmacherach online

Back to top button