Którego bukmachera warto jest wybrać? Poradnik bukmacherski 2021

To oczywiste, że przy dwudziestu paru firmach zajmujących się oferowaniem zakładów bukmacherskich bardzo ciężko jest wybrać taką, która ma dla nas ofertę – dlatego też my dziś ci to ułatwimy! Przedstawimy ci poradnik, w którym dowiesz się, którego bukmachera warto jest wybrać?

Którego bukmachera warto jest wybrać? Poradnik bukmacherski 2021

Firma bukmacherska STS

STS kontroluje około 50% rynku gier losowych w Polsce. Podobnie jak Fortuna jest bardzo aktywnym sponsorem i oficjalnym partnerem reprezentacji Polski w piłce nożnej oraz polskiej ligi siatkówki. STS również przywiązuje dużą wagę do usług, które świadczy swoim klientom. Dlatego zapewnia wiele metod płatności, wsparcie 24/7, różne działania i rynki oraz bardzo wygodny dostęp do wirtualnych sportów i betgames sts. Warto wspomnieć, że w ofercie STS znajdziemy również doskonałe zakłady na żywo i liczne transmisje wielu wydarzeń sportowych. Jedyną wadą zakładów w czasie rzeczywistym jest to, że nie można łączyć tego typu zakładów z zakładami przedmeczowymi.

Oczywiście najsłabszym punktem oferty tego bukmachera są kursy – nie są one najlepsze na rynku bukmacherskim. Oczywiście możesz tutaj skorzystać z bonusów, ale niektórzy bukmacherzy bez problemu dają lepszą ofertę na zakłady od STS. Niemniej jednak STS nadal oferuje szeroką gamę dyscyplin, w szczególności szeroką gamę sektora e-sportowego i posiada dużą liczbę produktów w swojej ofercie.

typowanie meczów za darmo w sts
Obstawianie za darmo w STS – Kod promocyjny na bonus bez wpłaty własnej

Fortuna

Nie ma wątpliwości, że Fortuna to jedna z najbardziej znanych firm w Polsce i jednocześnie posiadająca niemal największy udział w polskim rynku gier losowych(więcej ma tylko STS). To także jeden z najbardziej wpływowych sponsorów polskiego sportu, zdobyła Nagrodę Mecenasa Polskiego Sportu 2018 przyznaną przez Przegląd Sportowy. Oczywiście wiele osób wie też, że Fortuna jest sponsorem Legii Warszawa. Niewątpliwie jedną z największych zalet operatora jest to, że jego aplikacja mobilna wyposażona jest w wiele różnych funkcji, takich jak powiadomienia push, duża liczba statystyk, logowanie za pomocą Face ID i inne przydatne funkcje.

Choć jakość jej usług jest wysoka, warto zauważyć, że Fortuna wciąż ma wady. Na przykład nadal potrzebujesz wtyczki Adobe Flash do obstawiania zakładów na żywo – co nie jest zbyt dobrym rozwiązaniem, z racji tego, że przecież wsparcie tej technologii zakończyło się 1 stycznia 2021. Ponadto nie można łączyć zakładów przedmeczowych z obstawianiem kuponów w czasie rzeczywistym.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Dlaczego akurat te firmy – a nie inne?

To proste – ponieważ ci legalni bukmacherzy mają niemalże cały rynek bukmacherski w swojej garści, a na dodatek ich oferta jest po prostu jedna z najlepszych – co można zauważyć nawet przez to, że jako jedyni oferują takie produkty jak Betgames STS, czy zakłady na sporty wirtualne. Praktycznie w każdej kategorii – i to nieważne, czy są to zwykłe zakłady, czy też zakłady specjalne – jeśli wydarzenie jest popularne – to i tak możemy spodziewać się tego, że zakład na to się znajdzie.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Opinie o bukmacherach online

Back to top button