Na czym polega prawidłowe zarządzanie swoimi środkami na koncie?

W zakładach bukmacherskich naprawdę można wygrywać pieniądze. Systematycznie przekonują się o tym rozmaite osoby. Dla niektórych to główne źródło dochodu. Dla większej grupy firmy hazardowe stanowią natomiast szansę, żeby dorobić sobie do pensji podstawowej. Chcesz dołączyć do tego zadowolonego grona? Aby czerpać zyski, trzeba m.in. odpowiednio zarządzać swoim kapitałem. Jak to robić prawidłowo?

zarzadzanie kapitałem w zakładach bukmacherskich
Jak zarządzać pieniędzmi w zakładach bukmacherskich?

Ustalenie odpowiedniego planu to podstawa

Gracze powinni na samym początku wyznaczyć sobie odpowiedni cel. Tak naprawdę każda rozgrywka do czegoś musi dążyć, prawda? Czym musi charakteryzować się cel? Przede wszystkim powinien być po prostu możliwy do zrealizowania. Załóżmy, że po przeanalizowaniu stanu swoich oszczędności zdecydowałeś się wpłacić 100 PLN. Od razu warto zauważyć, że nie można w tym konkretnym temacie zbytnio szarżować. Dlaczego? Osoby początkujące muszą przystosować się do nowej sytuacji. Powinny sprawdzić, jak idzie im w praktyce.

Sama wiedza na temat  konkretnej dyscypliny nie jest niestety do końca wystarczająca. Liczy się również właściwy system bukmacherski, odpowiednie zarządzanie kapitałem. Przydaje się również, chociaż minimalna, doza szczęścia. Warto zatem rozsądnie podchodzić do tego tematu. Nie ma sensu, przynajmniej na początku, inwestować zbyt dużo. Jeśli zobaczysz, że idzie Ci dobrze, to stawki mogą być po prostu miesiąc po miesiącu coraz większe. Wpłaciłeś 100 PLN? Jak wyznaczyć sobie – na bazie tej kwoty – finalny cel?

typowanie meczów za darmo w sts
Obstawianie za darmo w STS – Kod promocyjny na bonus bez wpłaty własnej

Może to być np. potrojenie pierwszego depozytu. Jeśli zatem uzyskasz 300 PLN, to wypłać pieniądze. Zostaw sobie np. 100, a resztę prześlij na konto bankowe lub portfel internetowy. Tutaj już wszystko zależy od Ciebie, ponieważ firmy bukmacherskie jak Betfan czy STS mają dużo wariantów pod kątem realizowania transakcji związanych z finansami. Pamiętaj, aby trzymać się swojego planu. Tylko konsekwencja doprowadza bowiem do wielkich osiągnięć w dziedzinie bukmacherki. Cel musi być zatem możliwy do zrealizowania. Chyba zgodzisz się, że np. 10-krotne pomnożenie początkowego kapitału nie jest łatwe. Jest możliwe, aczkolwiek to zadanie dość wymagające. Brak osiągnięcia celu może być natomiast frustrujący. Trzeba zatem dobrze się nad tym zastanowić. Tak, aby nie postawić sobie zbyt wysoko poprzeczki.

System gry w zakładach bukmacherskich

Nie można zapominać również o odpowiednim systemie gry. Jakie zasady są tutaj najważniejsze? Przede wszystkim nie można grać bez żadnego systemu. Na dłuższą metę na pewno zauważysz, że to kompletnie nieopłacalne. Musisz mieć zatem pewną strategię. Należy trzymać się ustaleń, które zostały poczynione na samym początku. W obrębie systemu gry bardzo ważne są m.in. grane kursy. Z jednej strony nie mogą one być zbyt niskie.

gra w pokera przez internet
Poker online i inne gry karciane legalnie w STS

Naszym zdaniem nie ma sensu typować czegoś po kursie 1.10, 1.15 itp. Nawet biorąc pod uwagę kupony akumulowane. Wiele na tym nie zyskasz, a zawsze jest ryzyko przegranej. Pamiętaj, że nawet najlepsze drużyny mają bowiem swoje wpadki. I to często w najmniej spodziewanych momentach. Z drugiej strony nie można też porywać się z motyką na słońce. Granie kursów typu 10.00, 15.00 itd. też jest naszym zdaniem całkowicie bezsensowne.

Taka postawa do niczego dobrego nie może doprowadzić. Czasami może uda Ci się trafić taki wysoki kurs. Statystyki pokazują jednak, że dzieje się tak generalnie naprawdę bardzo rzadko. Wybierając system do gry trzeba również zwrócić uwagę na stawki. Niektórzy grają cały czas za tyle samo pieniędzy. Wtedy oczywiście kurs na kuponie powinien być większy niż 2.00. Przy 50% skuteczności będziesz wychodził mniej więcej na 0.

Zakładamy jednak, że dobry typer spokojnie może osiągnąć zdecydowanie większy odsetek trafionych kuponów. To oczywiście sprawi, że będziesz regularnie zarabiał. Są też osoby, które np. podwajają stawki po przegranym kuponie. Jest to jeden z wariantów progresji. Pamiętaj o tym, aby tak wszystko ze sobą skorelować, żeby przy określonej skuteczności osiągać po prostu realne dochody. I to każdego kolejnego miesiąca.

Bukmacher internetowy

Który bukmacher internetowy w Polsce ma najlepsze opinie? Czy STS to najlepszy Polski bukmacher online? Jakie legalne zakłady bukmacherskie mają opinie najlepszych? Kto ma wysokie kursy, niską marżę i najlepsze bonusy za darmo?

Opinie o bukmacherach online

Back to top button