Najlepsi bukmacherzy w Polsce – kto należy do tego zaszczytnego grona?

Najlepsi bukmacherzy w Polsce – kto należy do tego zaszczytnego grona?

Ledwo skończyłeś 18 lat, a już chcesz zarejestrować się w podmiocie hazardowym? Masz do tego prawo. Co więcej, na terenie Polski działają rozmaite legalne, firmy bukmacherskie. Dla każdego chyba powinno być jasne, że najlepiej decydować się na sprawdzone podmioty hazardowe. Takie, które działają w sposób zgodny z najwyższymi standardami. Jakie firmy bukmacherskie zaliczają się właśnie do tej kategorii?

Pierwsze miejsce należy do STS

Od wielu lat (raczej nie należy spodziewać się, by ta sprawa uległa zmianie) na pierwszej lokacie znajduje się właśnie ta firma bukmacherska… Czym charakteryzuje się STS? Od razu należy wyjaśnić kilka spraw. Na pewno ta firma bukmacherska działa zgodnie z „przykazaniami” zawartymi w Ustawie Hazardowej. Dodatkowo po dokonaniu rejestracji w serwisie online możesz liczyć na wiele bonusów. Nie wiesz, jak grać w STS w internecie? Wystarczy tylko założyć konto. Potem czeka na Ciebie wiele atrakcji. Chodzi m.in. o promocję bez depozytu. Co konkretnie można sobie zagwarantować? To 25 PLN. Wystarczy tylko założyć konto, a w czasie realizowania tego prostego, nieskomplikowanego zadania „wklepać” kod „PEWNE25”. To na tym froncie nie wszystko. Co jeszcze ma znaczenie? Obecnie najważniejsza promocja tego bukmachera online to podwojenie depozytu. Jeśli zatem zdecydujesz się na ten krok, to zainkasujesz 100%. Nawet do 1200 PLN. Poza tym nowi gracze mogą np. skorzystać z promocji oferującej po 20 PLN na sporty wirtualne i gry karciane.

sts bonus 2020 za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Betfan goni konkurencję

Coraz wyżej w rozmaitych rankingach firm bukmacherskich znajduje się także Betfan. Czym charakteryzuje się ta właśnie firma bukmacherska? Warto zaznaczyć, że Betfan także (jak STS) oferuje swoje usługi w sposób bardzo legalny. Ta kwestia dla każdego powinna być szczególnie kluczowa w momencie podejmowania decyzji. Poza tym ta firma zapewnia świetne bonusy. Tak właśnie działają najlepsi bukmacherzy w Polsce. A Betfan można śmiało zaliczyć do tego konkretnego grona. Należy zaznaczyć, że ten bukmacher oferuje m.in. cashback. Aby z niego skorzystać, należy mieć konto i wpisać kod promocyjny o treści „SPORTBETFAN”. Minimalna suma depozytu to 50 PLN. Z kolei maksymalnie możesz zainkasować cashback do 600 PLN. To nie wszystko. Warto zaznaczyć, że przy drugim depozycie możesz otrzymać podwojenie. Warto zaznaczyć, że oferowana opcja to w tym przypadku 100% do 1000 PLN.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Nie wolno zapominać o Fortunie

Ta firma bukmacherska jest nie tylko legalna. Warto zaznaczyć, że tutaj także nie brakuje hojności. M.in. w czasie oferowania bonusów powitalnych. Już na sam start możesz otrzymać promocję bez depozytu. Należy tylko założyć konto i wpisać kod. To będzie wystarczające do zainkasowania 2800. punktów lojalnościowych. A te oczka mogą być potem wymienione na zakład w kwocie 20 PLN. Co jeszcze oferuje ten bukmacher? To także zakład bez ryzyka do 600 PLN. Aby skorzystać z tej promocji, należy mieć konto, a potem jeszcze wpłacić depozyt i za niego zagrać. Jak przegrasz, to stawka do Ciebie wróci, także o to się nie musisz martwić…

Opinie o bukmacherach online

Back to top button