Najlepsze strategie zakładów bukmacherskich – jak obstawiać i zwiększać swoje szanse na wygraną?

Dzisiaj czas na kilka wskazówek, dzięki którym będziesz miał większe szanse na notowanie dobrych wyników w firmach hazardowych. Wybrałeś już ETOTO? Jesteś zadowolony, ponieważ ta firma bukmacherska jest legalna i zapewnia znakomite bonusy? Teraz przydałoby się do tego wszystkiego jeszcze notować dobre wyniki. Jak to zrobić? O czym pamiętać, a czego unikać jak ognia?

Najlepsze strategie zakładów bukmacherskich

Nie typuj taśm

To jeden z najczęściej popełnianych błędów przez osoby początkujące. Zazwyczaj jest tak, że dana osoba zakłada konto w ETOTO i myśli sobie, że szybko będzie wygrywać bardzo duże pieniądze. W tym celu stawia np. za kilka PLN kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt wydarzeń. I to na jednym kuponie. Jeśli nie ma zastosowanych żadnych systemów z tak zwanymi pewniakami, to wówczas każda opcja musi wejść, aby można było potem liczyć na wypłatę. Niestety, szanse są małe. Nawet jak raz na czas trafisz, to w dłuższej perspektywie czasu i tak będziesz na minusie! Słuchaj zatem fachowców. Blog ETOTO jest tworzony przez osoby, które posiadają bardzo duże umiejętności. Są to eksperci, którzy świetnie znają się na sporcie oraz zakładach bukmacherskich. Dodatkowo na blogu ETOTO nie brakuje przydatnych newsów, analiz i typów. Żaden ekspert nie powie Ci, byś grał taśmy. Jest to bowiem najszybszy sposób na wyzerowanie stanu swojego konta. Jak nie chcesz do tego doprowadzić, to graj single lub ewentualnie duble. Twoje potencjalne wygrane będą oczywiście o wiele mniejsze, ale… przynajmniej będą realne. Taka strategia w dłuższej perspektywie czasu powinna Ci przynosić zadowalające zyski.

Nie graj nic na siłę

Przeszukujesz ofertę od lewej do prawej strony i nic? Nie ma żadnego typu, który Twoim zdaniem nadawałby się do grania? W takim razie nie graj nic na siłę. Nie ma przecież obowiązku, aby np. codziennie coś koniecznie obstawiać. Możesz grać raz na tydzień, czy nawet miesiąc itp. Najważniejsze jest to, by iść w jakość, a nie ilość. A jak brakuje Ci inspiracji dotyczącej tego, co warto zagrać, to zawsze możesz skorzystać ze wskazówek na blogu ETOTO. Są tam codziennie dodawane analizy wraz z typami. Np. wczoraj mogłeś zaznajomić się z lekturą na temat meczu Bayern Monachium – PSG w 1/8 Ligi Mistrzów. Finalnie Bawarczycy wygrali 2:0 (3:0 w dwumeczu) i pewnie awansowali do ćwierćfinału tej edycji. A dzisiaj uwaga redaktorów została skierowana m.in. na Poznań. Tam Lech zagra w pierwszym spotkaniu 1/8 Ligi Konferencji Europy. Przeciwnikiem będzie szwedzkie Djurgarden. Według analityków ETOTO, mistrzowie kraju mają większe szanse na zanotowanie wiktorii.

Jakich kursów należy unikać?

M.in. zbyt małych. Załóżmy, że chcesz grać single lub duble. Wówczas obstawianie kursów typu 1.10, 1,15 itd. mija się z celem. Są co prawda duże szanse na triumf, aczkolwiek Twoja ewentualna wygrana zbytnio się przez to nie zwiększy. Druga strona medalu jest taka, że nie powinieneś obstawiać zbyt wysokich kursów. Notowania typu 10.00, 11.00 są fajne i wysokie, ale są zarazem małe szanse, że coś z tego wejdzie.

Bukmacher internetowy

Który bukmacher internetowy w Polsce ma najlepsze opinie? Czy STS to najlepszy Polski bukmacher online? Jakie legalne zakłady bukmacherskie mają opinie najlepszych? Kto ma wysokie kursy, niską marżę i najlepsze bonusy za darmo?

Opinie o bukmacherach online

Back to top button