O czym należy pamiętać – kiedy zaczynamy grać na zakładach online?

Granie na zakładach bukmacherskich po raz pierwszy wiąże się nierzadko z przegraną, ponieważ nie wiemy tak wielu rzeczy o obstawianiu. Dlatego też aby ułatwić ci nieco ten proces, oraz aby nie dopuścić do kolejnej porażki, przygotowaliśmy specjalnie dla ciebie ten oto artykuł!

O czym należy pamiętać – kiedy zaczynamy grać na zakładach online?

Kursy bukmacherskie

Zawsze powinieneś wybierać zakład na podstawie kursu. Ale to nie jest tak do końca, ponieważ nie jest to najważniejszy czynnik, który powinien definiować to, jak obstawiasz zakłady. Oczywiście mówiąc o wygrywaniu, mamy na myśli to, że owszem, powinieneś szukać zakładów z wysokim kursem, ale to nie zawsze do końca tak jest. OK, wracając do kluczowego punktu – na przykład, jeśli zauważyłeś, że kurs nagle zmienił się przed postawieniem zakładu, może to oznaczać, że buk coś wie – a Ty możesz o tym nie wiedzieć, co może uniemożliwić Ci wygranie akurat tego zakładu. Dlatego umiejętność prawidłowego odczytywania kursów bukmachera z pewnością może ci pomóc wygrać więcej zakładów.

typowanie meczów za darmo w sts
Obstawianie za darmo w STS – Kod promocyjny na bonus bez wpłaty własnej

Pamiętaj jednak, że czasami legalni bukmacherzy wykorzystują kursy bukmacherskie po to, aby sprawdzić, czy dani typerzy będą zainteresowani danym zakładem, więc nie łap się zawsze na to, że gdzieś jest wysoki kurs, ponieważ może to oznaczać mniej więcej tyle, że w ostatniej chwili zakład się zmieni – i zostaniesz z ręką w nocniku.

Promocje od bukmacherów

Zawsze możesz liczyć na bukmachera, który zapewni atrakcyjne bonusy bukmacherskie. Oczywiście buk nie wie – czy masz już doświadczenie w obstawianiu, zasady zwykle zawierają dobre stwierdzenie, że możesz wypłacić bonus tylko po wielokrotnym obstawieniu kwoty bonusu przy niesamowicie wysokich kursach. W rzeczywistości jest to prawie niemożliwe do obrócenia dla nowicjuszy. Ponieważ jednak rejestracja u wielu legalnych bukmacherów jednocześnie nie jest nielegalna, możesz z łatwością z tego skorzystać – po prostu zarejestruj się u wielu bukmacherów – dzięki czemu nawet jeśli nie wygrasz żadnych zakładów, otrzymasz cenne doświadczenie na przyszłość.

Poszukaj informacji

Forum zakładów sportowych to idealne miejsce, aby dowiedzieć się więcej o różnych typach zakładów sportowych, ale jest również bardzo przydatne do zrozumienia różnych strategii obstawiania. Jeśli aspirujemy do tego, by być graczami, którzy często wygrywają zakłady u bukmacherów – to musimy pamiętać, że powinniśmy włączyć elementy, które już znamy do naszego stylu obstawiania, ale niekoniecznie całkowicie imitując czyjś styl obstawiania – bo okazuje się, że bukmacherzy już o tym wiedzą i już więcej nie popełnią tego samego błędu.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Od czasu do czasu zabaw się

Nie zawsze granie u bukmachera musi być trudnym analizowaniem wyników, dbaniem o najdrobniejsze szczegóły, oraz martwienie się o to, czy zakład przejdzie. Pamiętaj o tym, że powinno to być twoje hobby, na którym się bawisz, a nie przykry obowiązek.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Opinie o bukmacherach online

Back to top button