Podstawowe błędy nowicjuszy

Granie na zakładach bukmacherskich nie należy do prostych zajęć, a o błędy podczas typowania nie jest trudno. Nowi gracze muszą się wprawić w grę, natomiast będzie to droga która prowadzi przez ścieżkę błędów, ale jakie to błędy mogą się najczęściej pojawiać? O nich opowiemy w tym artykule!

Podstawowe błędy nowicjuszy

Korzystanie z typów bukmacherskich może być złudne

Nic w tym dziwnego, że każdy gracz chciałby być pewny w 100% swoich zakładów bukmacherskich, w końcu każdy chce wygrać, tym bardziej każdy jeden błąd który bukmacher popełnia jest naprawdę ważny. Normalne jest, że jeśli nie mamy w danej rzeczy 100% pewności to jest szansa na to, że możemy przegrać. W większości przypadków niestety ale nie da się zagwarantować, że nam się powiedzie. Więc typowanie u firm które zawodowo zajmują się typowanie pewniaków bukmacherskich jest nie zbyt dobre. Należy do takich podchodzić z dystansem i pewną nutą niepewności, ponieważ w większości przypadków są to oszuści albo szacowane typy które nie mają gwarancji się powieść, ponieważ jakby tak było to dlaczego sami nie obstawiają zakłady skoro są to takie pewnie typy i nie wygrywają ogromnej kasy? Natomiast jeśli nam nie wierzycie to wystarczy wejść na opinie takich typów na forach bukmacherskich i samemu zobaczyć co ludzie piszą na ten temat.

sts bukmacher online 2020
Polski bukmacher STS – Bonus bez depozytu 2020

Nie zapoznawanie się z regulaminami promocji

Jest to jeden z najpowszechniejszych błędów jakie popełniają osoby grające na zakładach bukmacherskich. Nie przestrzeganie warunków danej promocji czy bonusu to bardzo zły pomysł, gdyż każda rządzi się swoimi prawami, a w etapie następnym nie znajomość zasad może wiązać się z brakiem wiedzy jak ten bonus czy promocje wprowadzić w obrót. Tak więc, warto jest doczytać co jest w danym regulaminie, po to aby później nie nie było sytuacji, że musisz sześciokrotnie obrócić bonusem, po naprawdę zawyżonych kursach, co praktycznie gwarantuje to, że utracisz swój depozyt. Koniec końców czasami lepiej jest nie korzystać z bonusów bukmacherskich i ograć w sposób normalny bukmachera, niż usilnie próbować wypłacić dany bonus poprzez obstawianie kilu zakładów pod rząd i na końcu przez nie powodzenie stracić cały swój depozyt.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Granie na akumulatorach

Może zaczniemy od tego czym są zakłady akumulowane. Mianowicie są to zakłady gdzie na jeden główny kupon przypada kilka mniejszych zakładów. Na przykładzie obstawiając pikę nożną obstawiamy dziesięć meczów na jednym kuponie, gdzie aby wygrać musisz dobrze trafić aż w dziesięć meczów. Są to zakłady na których można zarobić naprawdę dużą kasę, natomiast powodzenie na tym aby trafić aż dziesięć meczów jest praktycznie nie możliwe. Nawet gracze z dużym doświadczeniem mają z tym problem, a co dopiero nowicjusze. Nie są to proste zakłady, dlatego zalecalibyśmy granie na zakładach pojedynczych, które dadzą wam o wiele większą szansę na wygrana niż w przypadku zakładów akumulowanych. Oczywiście nie mamy wpływu na to jaką ścieżkę obierzesz, lecz z naszej strony gdybyśmy dopiero zaczynali grę na zakładach bukmacherskich na pewno nie zaczynalibyśmy gry na tego typu zakładach.

Opinie o bukmacherach online

Back to top button