Polski bukmacher Betfan – Kursy, rejestracja i bonusy

Betfan to bukmacher, który do grona polskich legalnych bukmacherów dołączył w roku 2018. Oficjalna strona wystartowała niecały rok później. Doświadczenie założycieli zaowocowało powstaniem bezkonkurencyjnej wśród buków oferty. Operator choć zdawałoby się stawia pierwsze kroki, już na początku daje nam szansę obstawiania zakładów z większości istotnych lig, live i innych np. dotyczących polityki, rozrywki, pogody czy wydarzeń okołosportowych.

betfan bonus kod promocyjny 2020
Polski bukmacher Betfan – kursy, opinie, kod promocyjny na bonus

Czy Betfan posiada licencję? Kto nim zarządza?

Rzecz jasna Betfan jest bukmacherem w pełni licencjonowanym i legalnie działającym na terenie Polski. Przyjmuje zarówno zagranicznych, jak i polskich graczy. Możliwość legalnego organizowania zakładów bukmacherskich Betfan zawdzięcza zezwoleniu Ministerstwa Finansów z dnia 29 października 2018 roku o numerze koncesji PS4.6831.3.2018. Uzyskał ją jako jedenasty w kolejności podmiot działający na terenie Polski w tej branży. Jeśli chodzi o bardziej szczegółowe dane to te prezentują się następująco:

 • nazwa: Betfan sp. z o. o., 
 • KRS: 0000727637,
 • NIP: 5252747132,
 • REGON: 369967041,
 • siedziba: Warszawa, ul. Śmiała 26.

W kontekście zespołu firmy Betfan najczęściej wspomina się o kilku osobach i wspólnikach, którzy mają decydujący wpływ na kształtowanie wizerunku i zarządzanie marką. Zaliczyć można do nich:

 • Piotra Lecha Sienkiewicza – prezesa zarządu, który w przeszłości działał jako specjalista ds. marketingu, a później afiliacji w dużych firmach związanych z branżą: Totoletek i ForBet,
 • Jarosława, Mikołaja i Renatę Chałas – radę nadzorczą z grupy kapitałowej Chałas i Wspólnicy,
 • Newbet Sp.z o.o. – spółkę wspólniczą.
bukmacher betclic nowy bonus 550 pln
Legalny bukmacher Betclic Polska – Oferta bonusów i promocji

Warto podkreślić, że bukmacher Betfan w największym stopniu skupia się na strategii marketingowej. Widać to zaraz po wejściu na stronę – design jest estetyczny, w kolorach kojarzących się z zielonkawą murawą boiska. W dynamiczny sposób prezentuje najważniejsze informacje, zachęcając przy tym do korzystania z dostępnych promocji. Początkowo możemy mieć wrażenie, że ma tam miejsce wizualny chaos, jednak w przypadku bukmacherów i ogromnej ilości danych uznaje się to za codzienność.

Zachowana jest konsekwencja i spójność elementów. Strona internetowa wizualnie nie odbiega w żadnym stopniu, jeśli zalogujemy się na urządzeniu mobilnym. Marka wspierana jest przez twarz Mariusza Pudzianowskiego, który we współpracę z firmą wszedł ze względu na – jak sam przyznaje – możliwość realnego wpływu na podejmowane decyzje.

Kursy, na jakie możemy liczyć u polskiego bukmachera

Czy jest sens rejestrować się u bukmachera, który na rynku nie istnieje nawet jeden rok? Jak się okazuje, oferta jest skonstruowana w taki sposób, że opłaca się to zrobić, ale niekoniecznie w każdym scenariuszu. Najbardziej na rejestracji w serwisie skorzystają osoby, które obstawiają mecze taśmowo. To właśnie obstawianie kuponów kumulacyjnych jest warunkiem do tego, aby zrealizować najatrakcyjniejsze bonusy.

Jeśli wykorzystaliśmy już jednorazowe promocje u innych bukmacherów, interesujący okazuje się zakład bez ryzyka do 100 zł. Jest to najprostsza promocja, która nie wymaga obstawiania kuponów akumulacyjnych. Niestety dalej jest dość zawiła, bo zwrot przyznany po przegranym zakładzie trzeba obrócić 5-krotnie.

Same kursy w Betfan uzależnione są od ustalonej marży. Różnice w porównaniu do starszych firm na rynku nie powinny być decydujące. Obstawiając mecze piłki nożnej liczmy na marżę w granicach 5 – 9%. Najbardziej zyskamy, jeśli wykorzystamy promocję „bez podatku” – obstawianie kuponów o kursie całkowitym min. 2.0 daje rezultat w postaci podwyższonego współczynnika. Zamiast 0.86 otrzymujemy współczynnik 1.0. W takiej sytuacji Betfan śmiało może konkurować z innymi bukmacherami.

typowanie meczów za darmo w sts
Obstawianie za darmo w STS – Kod promocyjny na bonus bez wpłaty własnej

Rejestracja: rejestracja w 5 minut i bonus 3000 zł

Do rejestracji w serwisie www.betfan.pl niewiele potrzeba – wystarczy dokument potwierdzający tożsamość i skończony 18 rok życia. Organizator zezwala na zakładanie kont przez osoby z zagranicy – nie muszą podawać one numeru PESEL. Aby się zarejestrować i otrzymać bonus należy podjąć następujące kroki:

 1. Wejść na stronę betfan.pl i zarejestrować z kodem „BETONLINE
 2. Wpisać swój e-mail, hasło i numer telefonu, a następnie zaakceptować ostatnią zgodę – opcjonalnie dwie pierwsze, które są zgodami na uzyskiwanie informacji o najnowszych promocjach.
 3. Dokończyć proces rejestracji wpisując swoje imię, nazwisko, numer PESEL.
 4. Aby brać udział w dostępnych promocjach, uzupełnić pole „wpisz kod” ciągiem znaków „BETONLINE” i zaznaczyć „chcę otrzymać bonus powitalny”.
 5. Zaznaczyć ostatnie oświadczenie i zakończyć proces rejestracji klikając w przycisk „otwórz konto”.

Czas na odebranie bonusu. Co należy zrobić? Podążaj za poniższą instrukcją, aby zrozumieć jak działa system przyznawania dodatkowych środków z pakietu „Pakiet Pudziana”:

 1. Uzupełnić saldo główne wpłacając pieniądze na swoje konto, minimum 20 zł.
 2. Zagrać za równowartość wpłaconej kwoty (100% tego, co wpłaciliśmy) grając kuponami o kursie min. 2.0.
 3. Po spełnieniu powyższego warunku na saldo bonusowe trafi 10% tej kwoty (maks. 100 zł, czyli 10% od 1000 zł).
 4. Obrócić bonus 5-krotnie grając kuponami z min. 2 zdarzeniami o kursie pojedynczego zdarzenia min 1.45. Na zrobienie tego mamy 30 dni.
 5. Cieszyć się 10-krotnością swojego salda bonusowego na koncie głównym.
 6. Powtórzyć proces jeszcze 2 razy (całkowicie dozwolone 3).

Brzmi zbyt wyzywająco? To nic, bo bukmacher Betfan ma w ofercie jeszcze 3 ciekawe oferty promocyjne.

Pierwszą z nich jest zakład bez ryzyka do 100 zł. Jak to działa? Po założeniu konta obstawiamy pierwszy zakład zaznaczając przy tym, że chcemy go ubezpieczyć. Jeśli wygramy – nic się nie dzieje. Jeśli przegramy – na saldo bonusowe przelewane są przegrane środki. Aby zostały w pełni zwrócone, czyli przeszły na saldo główne należy 5-krotnie obrócić bonus kuponami z min. 2 zdarzeniami o kursie na pojedyncze zdarzenie min. 1.45.

Do dyspozycji jest opcja cash-outu, czyli przedwczesnej wypłaty przed zakończeniem zdarzenia. Jeśli wynik zdarzenia dąży w złym kierunku, a my uznamy, że przyznany kurs jest zadowalający możemy odebrać wyznaczoną przez buka kwotę.

Ostatnią rzeczą, która czeka nas w Betfan jest Radar365. To codzienne oferty promocyjne indywidualnie dostosowane do każdego użytkownika. Bardzo często dotyczą one obstawiania kuponów, gdzie znajduje się kilka powiązanych ze sobą zdarzeń, wyznaczonych stawek i serii wygranych.

Bukmacher internetowy

Który bukmacher internetowy w Polsce ma najlepsze opinie? Czy STS to najlepszy Polski bukmacher online? Jakie legalne zakłady bukmacherskie mają opinie najlepszych? Kto ma wysokie kursy, niską marżę i najlepsze bonusy za darmo?
Back to top button