Premier League – jak obstawiać u polskich bukmacherów?

Premier League to jedna z najmocniejszych lig piłkarskich na świecie – co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Wiąże się to z tym, że leży w niej mnóstwo pieniędzy, po które sięgnąć chcą nie tylko kluby i ich menedżerowie, piłkarze oraz sponsorzy, ale też osoby zajmujące się bardziej i mniej profesjonalnym typowaniem. Jeśli i my chcemy być tymi ostatnimi, musimy wiedzieć, co obstawiać i jakich zasad przestrzegać, by być w tym skutecznym. Na tym właśnie skupimy się w tym poradniku.

obstawianie zakładów premier league
Jak typować mecze piłkarskie Premier League

Co obstawiać, czyli opcje bukmacherskie na Premier League

Premier League jest na tyle popularną i chętnie obstawianą ligą, że bukmacherzy wprost konkurują ze sobą na polu opcji zakładów na spotkania w jej obrębie. Do tych cieszących się największym zainteresowaniem należą następujące opcje:

  • 1X2 – typujemy w niej wygraną gospodarza, remis lub zwycięstwo przyjezdnej drużyny. Warto wspomnieć, że w dużej ilości przypadków (szacuje się, że w nawet 45%) wygrywa gospodarz, co pokazuje, jak duży wpływ na wygraną ma przewaga własnego boiska i swoich kibiców.
  • Handicap – opcja stosowana w przypadku, kiedy ścierają się ze sobą drużyny o skrajnie odmiennych poziomach – odejmuje lub dodaje ona gole wybranej drużynie, by wyrównać szanse i zwiększyć naszą wygraną.
  • Dokładny wynik – typujemy dokładny wynik spotkania, bez marginesu pomyłki.
  • Liczba strzelonych bramek – sumaryczna liczba bramek, jakie padną w czasie spotkania.

Bonus 29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Żelazne zasady typowania Premier League

  1. Analizujmy – jak najdokładniejsza analiza jest w stanie zaopatrzyć nas w wiedzę, która pomoże nam w podejmowaniu własnych, samodzielnych i świadomych decyzji bukmacherskich i budowaniu naszych typów.
  2. Przeglądajmy typy bukmacherskie – typy znajdziemy nie tylko na forach ściśle bukmacherskich, ale i portalach niekoniecznie związanych ze sceną bukmacherską. Traktujmy je jako wskazówkę, którą skonfrontujemy z wynikiem naszej analizy.
  3. Szukajmy najkorzystniejszych kursów – aby je znaleźć, warto założyć konta u najpopularniejszych bukmacherów w Polsce – tych godnych uwagi prezentujemy poniżej, jednak nie ograniczajmy się tylko do nich.
  4. Nie stawiajmy wyłącznie na faworyta – w piłce nożnej liczy się więcej, niż renoma. Typowanie piłki nożnej nie jest łatwe, a Premier League szczególnie. O wygranej decyduje mnóstwo czynników, a jednym z tych podstawowym jest forma – i to nie taka ogólna, ale ta prezentowana danego dnia. Zwróćmy na to uwagę, sprawdzając ostatnie spotkania drużyn i badając obecną sytuację w wybranym zespole.
  5. Umiejętnie dysponujmy naszym budżetem – nawet jeśli jesteśmy przekonani o naszej racji, nie stawiajmy wszystkiego na jedną kartę. Ryzyko nie zawsze popłaca, warto więc ustalać sobie limity i po prostu ich przestrzegać.

Bukmacherzy z najlepszą ofertą na Premier League

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, wszyscy legalni bukmacherzy online w Polsce w mniejszym lub większym stopniu obejmują swoją ofertą Premier League. Warto mieć konto u co najmniej kilku z nich, by optymalnie dobierać ofertę do konkretnego spotkania.

polski bukmacher betfan bonus
Betfan online oferta bonusów i obstawianie bez podatku legalnie

Premier League w ofercie STS

Jako że STS na rynku polskim dominuje już od wielu lat, prezentuje mocno konkurencyjną ofertę na Premier League, wychodząc do graczy z wszystkimi spotkaniami w jej obrębie, atrakcyjnymi kursami oraz wieloma opcjami do wyboru. Można tu też liczyć na solidny bonus powitalny o wartości nawet 1200 złotych (zależnej od pierwszej wpłaty), ale też freebet w wysokości 29 złotych, przyznawany po wpisaniu kodu BETONLINE w formularzu rejestracyjnym na www.sts.pl.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Premier League w ofercie forBet

Powstały w 2016 roku bukmacher forBet prezentuje bardzo dobrą ofertę na Premier League, obejmując zasięgiem wszystkie spotkania i dając dostęp do wielu opcji niedostępnych u konkurencji. Do typowania zachęca – jak to sam określa – najlepszym i najprostszym bonusem powitalnym, w ramach którego zdobyć można nawet 2000 złotych rozbite na nasze trzy pierwsze depozyty. Firma lubi też organizować turnieje typerskie, biorące pod uwagę również właśnie ligę angielską. 

Premier League w ofercie Fortuny

Fortuna to bukmacher o podobnym doświadczeniu, co STS – nawet jeśli ustępuje liderowi miejsca na podium, jego oferta jest równie atrakcyjna, a często nawet bardziej zachęcająca. Firma pokrywa oczywiście wszystkie spotkania w ramach Premier League, daje mnóstwo opcji do wyboru przy ich typowaniu, ale też zapewnia dostęp do wielu akcji promocyjnych ściśle związanych z tą ligą. 

Do zabawy zachęca programem lojalnościowym, ale też bardzo solidnym bonusem powitalnym – ten zapewnia do 1000 złotych w środkach na grę (zależne od pierwszej wpłaty), 20 zł freebetu oraz 100 złotych bezpiecznego zakładu, które zostanie zwrócone, jeżeli nasz pierwszy kupon okaże się przegrane.

Bukmacher internetowy

Który bukmacher internetowy w Polsce ma najlepsze opinie? Czy STS to najlepszy Polski bukmacher online? Jakie legalne zakłady bukmacherskie mają opinie najlepszych? Kto ma wysokie kursy, niską marżę i najlepsze bonusy za darmo?

Opinie o bukmacherach online

Back to top button