Profesjonalne obstawianie meczów w zakładach bukmacherskich

Jest wiele sposobów na racjonalne granie. Można skwitować wszystko banalnym stwierdzeniem, że w obstawianiu w zakładach bukmacherskich wszystko zależy od szczęścia. Otóż nie wszystko, wiedza zarówno na temat samych rozgrywek, na temat statystyk, na temat formy w jakiej najlepiej obstawiać, na temat tego na jakie kursy możemy sobie w danym momencie pozwolić, jest kluczem do sukcesu. Cechą profesjonalisty jest wiedza, cechą amatora jej brak. Jeżeli chcemy grać profesjonalnie, zdobądźmy tak wiele wiedzy na dany temat jak to tyko możliwe. Porady te będą skoncentrowane na obstawianiu piłki nożnej, w jakiej formie najlepiej obstawiać aby osiągnąć sukces a także jaki rodzaj wiedzy jest najbardziej przydatny. Omówimy też pokrótce, choć dość subiektywnie kilka lig piłkarskich, a mianowicie specyfikę wyników jakie tam padają. 

obstawianie meczów w zakładach online w polsce
Jak obstawiać mecze w zakładach bukmacherskich online?

Czego unikać obstawiając piłkę nożną?

Najlepiej obstawiać piłkę nożną wybierając kilka meczów i kumulując je na jednym kuponie, moim zdaniem optymalny kurs jaki powinniśmy osiągnąć to ok 5, możemy sobie wtedy pozwolić na postawienie, większej sumy pieniędzy. Nie ma sensu bawić się w wyższe kursy, wtedy to czysta loteria. Lepiej progresywnie zwiększać stawkę zaczynając od mniejszych sum niż bawić się w taką loterię.  Zaczynamy obstawiać, wybieramy sobie kilka meczów, o kursie od 1,5 do dwóch tak aby kumulacja dała kurs ok pięciu.

Moim zdaniem lepiej jest dać więcej meczów na jednym kuponie, ale z podpórka na remis, niż tylko dwa ale bez remisu. Unikajmy też obstawiania samego remisu, jest go bardzo trudno przewidzieć. Dla mnie idealny kupon to taki złożony z sześciu siedmiu rozstrzygnięć, o kursie ok półtora, i pięćdziesiąt procent rozstrzygnięć z podpórką na remis. Można również dorzucić z dwa trzy mecze z rozstrzygnięciem że obydwie drużyny strzelą gola. Szczególnie dobrze na tzw, bramki typuje się ligę japońską. 

bonus bez depozytu bukmachera sts
Obstawianie za darmo w STS – Kod promocyjny na bonus bez wpłaty własnej

Jak podchodzić do kursów bukmacherskich?

Kursy bukmacherskie powinny stanowić dla nas znak, a nie sugestię. Zawsze powinniśmy się zastanowić czego jest to znak. Np. jeżeli zastanawia nas dlaczego drużyna wyraźnie mocniejsza ma zaskakująco wysoki kurs, musimy popatrzeć jakiego rodzaju są to rozgrywki. Może jest to np. puchar, który to cechuje się tym, że silniejsze drużyny grają drugim składem, a słabsze dokładają wszelkich starań aby je pokonać.

Jeżeli jest to liga, to również w tym przypadku powinniśmy popatrzeć na sytuację ligową danej drużyny, czy jest ona spadkowiczem i jest zdeterminowana, czy może ma zapewniony awans i nie będzie ryzykować kontuzji. Ogólnie powinniśmy zawsze zacząć od naszej wiedzy na temat danego rozstrzygnięcia, dopiero później patrzeć na kurs. Jeżeli kurs nie zgadza się z naszymi przewidywaniami, należy poszukać odpowiedzi na pytanie dlaczego. Nigdy nie sugerujemy się tylko kursami. 

Jak osiągnąć sukces obstawiając na tzw. bramki?

Metoda, która zapewni nam wygraną w obstawianiu na tzw. bramki jest dość banalna. Ostatnio bardzo dużo osób preferuję tylko tą metodę obstawiania. Moim subiektywnym odczuciem, którym nie należy się sugerować jest takie oto odczucie,  że najlepszą ligą do obstawiania na bramki jest liga japońska. Pada tam najwięcej rozstrzygnięć tego typu, że dwie drużyny strzelają gola. Chociaż wyjątek potwierdza regułę ponieważ jedna z ostatnich kolejek, nie obfitowała w tego typu rozstrzygnięcia, tylko w dwóch przypadkach padł wynik tego rodzaju.

Natomiast metoda, która najlepiej sprawdza się w obstawianiu tego typu, polega wybieraniu tylko tych drużyn, które tracą najwięcej bramek. Wybieramy z każdej ligi po jednej ewentualnie dwóch tego typu drużynach i obserwujemy czy grają w danej kolejce ze sobą. Nie koncentrujmy się w przypadku obstawiania bramek, tylko na jednej lidze.  

polski bukmacher betfan bonus
Betfan online oferta bonusów i obstawianie bez podatku legalnie

Specyfika wybranych lig

Każda liga ma nieco inny charakter, w niektórych ligach jest kilku liderów i chłopcy do bicia. Inne natomiast mają kurs bardziej wyrównany, ponieważ każdy może wygrać z każdym, wszystko się może zdarzyć. Takie ligi dobre są dla osób, które uwielbiają analizować statystyki, w takich ligach zależy wiele od naszej wiedzy. Do takich lig zaliczam ligę polską i angielską.

Natomiast brazylijska, tam kto ma wygrać ten zazwyczaj wygra, dlatego kursy są niskie. Japońska liga charakteryzuje się dużą ilością meczy w których oby dwie drużyny tracą gola. Natomiast liga włoska wręcz odwrotnie. To ma również odbicie w kursach. Niemiecka liga jest raczej przewidywalna, jednak raz na jakiś czas przydarza się tam jakaś kolosalna wpadka liderów.

Jaka wiedza jest dla nas najważniejsza 

Jest oczywiste, że ideałem byłoby, zdobyć każdą możliwą informację, na temat każdego możliwego zdarzenia i przeanalizować ją. Nie mamy jednak na to czasu. Moim zdaniem powinniśmy zacząć od bramek straconych i strzelonych, nie od zwycięstw czy przegranych, tylko właśnie od tego. Dzięki temu zdobywamy wiedzę, oczywiście bardzo ogólną, na temat możliwości obrony i ataku danej drużyny. Pozycja w tabeli jeśli nie jest to końcówka sezonu i drużyny bronią się przed spadkiem nie powinna nas w ogóle interesować. Jest to najbardziej wprowadzająca w błąd zmienna ze wszystkich. Jeżeli chodzi o obstawienie sytuacji, w której oby dwie drużyny strzelą bramki, interesują nas tylko bramki stracone. 

Podsumowując, zaczynamy zawsze od wybrania sobie zdarzeń jakie nas interesują, na podstawie posiadanej wiedzy o danym zdarzeniu przewidujemy rozstrzygnięcie. Dopiero potem patrzymy na kursy. Oczywiście używam tu pewnego skrótu myślowego, bo nie da się tak obstawiać aby nie widzieć kursów, szczególnie online jest to praktycznie niemożliwe. Chodzi mi więc o to aby w pierwszym etapie nie sugerować się nimi. Potem patrzymy na naturę danej ligi. Obstawiamy zawsze tak aby połowa lub prawie połowa meczy, była obstawiona z tzw. podpórką na remis.

Jeżeli obstawiamy na bramki wybieramy drużyny, które tracą dużo goli. Stosujemy niskie kursy, nie róbmy z zakładów bukmacherskich totolotka. Jeżeli postawimy już kupon, pożytecznym przesądem jest usunięcie jednego rozstrzygnięcia z kuponu. Musimy się oduczyć takiej maniery, że z pazerności dorzucamy rozstrzygnięcia, to zazwyczaj przynosi pecha. Pamiętajmy, że aby osiągnąć sukces w każdej dziedzinie najważniejsza jest konsekwencja trzymania się wytycznych.

Bukmacher internetowy

Który bukmacher internetowy w Polsce ma najlepsze opinie? Czy STS to najlepszy Polski bukmacher online? Jakie legalne zakłady bukmacherskie mają opinie najlepszych? Kto ma wysokie kursy, niską marżę i najlepsze bonusy za darmo?

Opinie o bukmacherach online

Back to top button