Szybkie zakładanie konta u bukmachera – jak to działa?

Szybkie zakładanie konta w firmie bukmacherskiej to rzecz, której oczekują wszyscy zapaleni fani zakładów bukmacherskich. Jeszcze kilkanaście lat temu aby móc obstawiać zakłady bukmacherskie trzeba było udać się do punktu stacjonarnego danego bukmachera. W chwili obecnej jest zupełnie inaczej: aby móc obstawiać zakłady, nie trzeba wychodzić z domu. Wystarczy nam komputer lub telefon ze stałym dostępem do internetu. Dodatkowo, założenie konta u bukmachera w internecie jest banalnie proste. Nie trzeba wstawiać skanu dowodu osobistego ani podawać numeru rachunku bankowego. Cała procedura tworzenia konta u najpopularniejszych bukmacherów w Polsce jest uproszczona do absolutnego minimum. Skan dowodu oraz numer rachunku bankowego trzeba podawać dopiero przy pierwszej wypłacie środków. W dzisiejszym artykule sprawdzamy, jak dokładnie działa szybka rejestracja na przykładzie bukmacherów PZBuk oraz STS. 

rejestracja w pzbuk
Jak szybko założyć konto bukmacherskie?

Szybka rejestracja na przykładzie bukmachera PZBuk – to naprawdę banalnie proste! 

Założenie konta u bukmachera nigdy wcześniej nie było tak proste jak obecnie. Aby utworzyć swoje konto bukmacherskie w PZBuk, należy oczywiście najpierw wejść na główną stronę internetową tego bukmachera. Od razu rzuci nam się w oczy zielony przycisk z napisem „Zarejestruj się”. Gdy w niego klikniemy, będziemy mieli do wypełnienia niezwykle prosty formularz składający się tylko z trzech kroków. W pierwszym kroku należy podać nazwę użytkownika, adres e-mail oraz hasło. Drugi etap polega na wpisaniu numeru seryjnego dowodu osobistego lub innego dokumentu potwierdzającego naszą tożsamość.

W tym etapie konieczne jest także podanie adresu zamieszkania, kodu pocztowego, numeru telefonu komórkowego, kraju pochodzenia. Każda osoba zakładająca konto tymczasowe musi również wybrać walutę, w której chciałaby realizować wypłatę zgromadzonych przez siebie środków. Na dole formularza ulokowane jest pole, gdzie możliwe jest wpisanie kodu bonusowego PZBuk. Kod bonusowy PZBuk pozwala na otrzymanie większego bonusu na start, dlatego bardzo opłaca się wpisywać go w trakcie zakładania konta. W trzecim kroku rejestracji ustalamy limity dzienne i miesięczne gry i obrotu. Teraz wystarczy już tylko kliknąć w przycisk „Otwórz konto”. 

typowanie meczów za darmo w sts
Obstawianie za darmo w STS – Kod promocyjny na bonus bez wpłaty własnej

Gdy już to zrobimy, na naszą pocztę e-mail przyjdzie link aktywacyjny. Gdy na niego klikniemy, trafimy na stronę internetową bukmachera. Teraz wystarczy już tylko zalogować się na swoje konto, aby móc korzystać z pełnej oferty tej firmy bukmacherskiej. Jak widać, proces zakładania konta u bukmachera PZBuk jest naprawdę banalnie prosty. Podobnie wygląda on u innych polskich firm bukmacherskich działających w sposób legalny na polskim rynku. 

Aby móc wypłacić swoje środki zgromadzone na koncie u bukmachera, wystarczy wykonać jedną, niezwykle prostą czynność. Chodzi tutaj oczywiście o przesłanie skanu dowodu osobistego oraz wpisanie numeru rachunku bankowego, na który chcemy, aby bukmacher przesłał nam pieniądze. Po szybkiej rejestracji w PZbuk otrzymuje się także dostęp do transmisji z meczów NBA. 

Bukmacher internetowy

Który bukmacher internetowy w Polsce ma najlepsze opinie? Czy STS to najlepszy Polski bukmacher online? Jakie legalne zakłady bukmacherskie mają opinie najlepszych? Kto ma wysokie kursy, niską marżę i najlepsze bonusy za darmo?

Opinie o bukmacherach online

Back to top button