Typowanie League of Legends u bukmacherów online

Nie pozostawia wątpliwości fakt, że League of Legends jest obecnie najpopularniejszą grą na świecie. Nie bez powodu to wokół niej budowana jest oferta e-sportowa każdego z polskich i zagranicznych bukmacherów. Chcąc z niej korzystać nie wystarczy mieć ogólne pojęcie o bukmacherce – specyfika popularnego LoLa zmusza nas do podjęcia zgoła odmiennych kroków celem przygotowania się do typowania. W tym poradniku skupimy się na wyjaśnieniu, co zrobić, by w tym typowaniu być po prostu skutecznym.

typowanie league of legends lol
Jak obstawiać League of Legends? Który bukmacher najlepszy?

Co zrobić, aby skutecznie obstawiać League of Legends?

  1. Dogłębnie analizujmy wszystko, co możemy – nasza analiza powinna brać pod uwagę aktualną sytuację w tabeli danych rozgrywek, ale też kadrę każdej z drużyn, ich formę oraz postaci, na których wybór decyduje się najczęściej każdy z zawodników. Koniecznie zapoznajmy się z mocnymi i słabymi stronami każdego z bohaterów – w League of Legends jest ich około 150!
  2. Poznajmy zasady gry – od tego powinniśmy tak właściwie zacząć. Jeżeli nie wystarczą nam poradniki związane właśnie z opisaniem zasad League of Legends, zawsze możemy po prostu zagrać w tęgrę (wystarczy przejść samouczek, aby wiedzieć, o co w tym wszystkim chodzi).
  3. Zwracajmy uwagę na kursy bukmacherskie – jak powszechnie wiadomo, bukmacher jest jednym z najlepszych typerów. Ustala kursy w taki sposób, aby faworyzować nimi drużyny z mniejszym prawdopodobieństwem wygranej. Zwracajmy na to uwagę i traktujmy to jako cenną wskazówkę.
  4. Oglądajmy analizy – League of Legends ma to do siebie, że jego autorzy dbają o upodobnienie jego areny e-sportowej do tej znanej z klasycznych sportów. Każde spotkanie poprzedzają więc analizy, kontynuowane również po zakończeniu mkeczów (wraz z wywiadami). Oglądajmy je i wysnuwajmy z nich wnioski, które pomogą nam w budowaniu naszych własnych typów.

Bonus 29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Rynki bukmacherskie na League of Legends – co obstawiać?

Jako że League of Legends znajduje się w ofercie większości polskich bukmacherów, ci starają się rywalizować ze sobą nie tylko pod względem kursów na wybrane spotkania czy pokrywania bardziej „egzotycznych” lig, ale też na polu rynków bukmacherskich. Do tych najczęściej oferowanych należą:

  • Zwycięstwo / przegrana – jest on tym najbardziej standardowym, w którym wybieramy zwycięzcę wybranego spotkania.
  • Zniszczenie pierwszej wieży – wskazujemy na drużynę, której uda się zniszczyć pierwszą strukturę przeciwnika.
  • Liczba zabójstw – obstawiamy to, ilu zabójstw dopuści się dana drużyna (zazwyczaj w modelu powyżej / poniżej).
  • Zabójstwa Barona Nashora – Baron jest najpotężniejszym stworem neutralnym w grze, a jego zabicie jest możliwe zaledwie kilkukrotnie w czasie rozgrywki. W tym modelu stawiamy na to, komu uda się to zrobić.
  • Pierwsza krew – stawiamy na to, której drużynie albo któremu zawodnikowi uda się rozlać pierwszą krew.

Bukmacherzy z najlepszą ofertą na LoLa

Jak już zdążyliśmy nadmienić, League of Legends jest najpopularniejszą grą o zapleczu e-sportowym na świecie. Z uwagi na to, każdy Polski bukmacher wychodzący do typerów z ofertą typy na e-sport posiada ją w ofercie. Jako że wciąż uważana jest ona za swoistą nowość, oferty te różnią się od siebie, często wręcz diametralnie.

Załóżmy więc konto u co najmniej kilku bukmacherów, by zawsze korzystać z tej najatrakcyjniejszej w stosunku do konkretnego spotkania. Tych najlepszych operatorów przedstawiamy poniżej.

gra w pokera przez internet
Poker online i inne gry karciane legalnie w STS

Fortuna

Fortuna swoje przeszło dwudziestoletnie doświadczenie przekuwa również na szeroką ofertę e-sportową, w obrębie której daje dostęp do głównych rozgrywek w League of Legends (Worlds, LEC, LCS), ale i tych regionalnych oraz krajowych. Kursy na nie są bardzo konkurencyjne, a promocje w ich obrębie – regularne i zachęcające do obstawiania. Program lojalnościowy firmy działa również przy typowaniu LoLa.

Betfan

Betfan w sposób bardzo czytelny przedstawia swoją ofertę na League of Legends, która sama w sobie jest duża. Na uwagę zasługuje jednak bezkonkurencyjna liczba opcji na obstawianie kolejnych spotkań, często wchodząca w setki różnych możliwości. Bukmacher Betfan często organizuje promocje w obrębie e-sportów – dba też o regularne poszerzanie swojej już rozległej oferty o kolejne wydarzenia, również z mniej liczących się lig światowych.

STS

Jak na lidera polskiego rynku bukmacherskiego przystało, STS oferuje kompletną i kompleksową ofertę na League of Legends, nie tylko dając dostęp do większości spotkań z popularnych lig, ale też do mnóstwa opcji bukmacherskich. W obrębie LoLa pozwala korzystać z większości bonusów (w tym tego powitalnego 1200 PLN), regularnie organizując typerskie turnieje o tematyce e-sportowej.

Na swojej stronie www.sts.pl mamy obecnie możliwość odebrania specjalnego bonusu w formie zakładu bez ryzyka do kwoty 25 PLN. Bonus przeznaczony dla graczy typujących LoL i inne gry esportowe.

Bukmacher internetowy

Który bukmacher internetowy w Polsce ma najlepsze opinie? Czy STS to najlepszy Polski bukmacher online? Jakie legalne zakłady bukmacherskie mają opinie najlepszych? Kto ma wysokie kursy, niską marżę i najlepsze bonusy za darmo?
Back to top button