Typowanie zakładów na sport

Bardzo duża ilość nowicjuszy nie jest świadomych, że wygrywanie na obstawianiu zakładów sportowych nie należy do prostych. W tym artykule przedstawimy wam parę porad aby dobrze obstawiać typy sportowe.

Którego bukmachera warto jest wybrać? Poradnik bukmacherski 2021
Typowanie zakładów na sport

Po przegranej obstaw pewniaki

Stawianie na pewniaków jest fajną opcją, gdyż mamy możliwość wygrać jakąś sumę pieniędzy, ale trzeba pamiętać, że tego typu zakłady nie będą zbyt często. Nie można się temu dziwić z tego względu, że przecież żaden bukmacher nie chce oddawać swoich pieniędzy. Takie zakłady powinny być dla nas dobrym sposobem na to aby się odbić od przysłowiowego dna, ale ważne aby pamiętać, że nie można stale na nich polegać, gdyż można się niestety w tych zakładach bukmacherskich także poślizgnąć. Masz też możliwość chwilowego odpuszczenia z obstawiania zakładów, nic na siłę też nie można robić, chwilowa pauza może Ci pomóc z odetchnięciem od zakładów i powróceniu z świeżą głową do ponownego typowania.

sts bukmacher online 2020
Polski bukmacher STS – Bonus bez depozytu 2020

Jak dobrze wybrać firmę bukmacherską

Wybór bukmachera wbrew pozorom nie jest taki prosty. Przy wyborze buka ważne jest kilka kwestii, między innymi trzeba zwrócić uwagę na bonus powitalny jaki dana firma oferuje, oczywiście nie jest to jedyne kryterium na które należy zwrócić uwagę. Drugą istotną kwestią są kursy bukmacherskie na które należy zwrócić uwagę, a także możliwość wypłat natychmiastowych, ponieważ nie wszystkie firmy mają taką możliwość. Następnym tematem na który warto zwrócić uwagę jest lista sportów jakie bukmacher oferuje, czy te dyscypliny sportowe które bukmacher ma w swoim zanadrzu będą nam odpowiadały. Te kryteria powinny Ci pomóc w wyborze odpowiedniego bukmachera do swoich zakładów.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Czym więcej bonusów tym lepiej

Brzmi nie możliwie, a jednak da się! Wbrew pozorom to jest bardzo proste, wystarczy tylko zarejestrować się u kolejnego bukmachera. Wydaje się, że takie działania są wbrew przepisom panującym w dzisiejszych czasach, natomiast musimy was uspokoić i powiedzieć, że jest to całkowicie legalne, oczywiście jeżeli bukmacher u którego to robimy posiada licencje od ministra finansów. Co jest najlepsze z uzyskaniem tego bonusu nie będzie żadnego problemu, ponieważ rejestrując się u innego bukmachera nie pokaże mu się czy graliście wcześniej u jakiegoś innego czy też nie.

Opinie o bukmacherach online

Back to top button